Suszarka do włosów pomoże usunąć plamy


 

Suszarka do włosów jest nie tylko przydatna do suszenia włosów,ale także może pomóc w niektórych sytuacjach w domu. Suszenie włosów zaraz po wyjściu z wanny jest dla nas czymś naturalnym, ponieważ z myślą o tym powstała. Może być również zastosowana przy usuwaniu plam np z materiału. Nie jednej z nas zdarzyło się pobrudzić bluzkę, spódnicę czy spodnie woskiem. Aby usunąć taką plamę z odzieży musimy zaopatrzyć się w bibułę, którą kładziemy na zabrudzone miejsce a następnie na nie kierujemy gorący strumień powietrza. Spowoduje to, że wosk stanie się ponownie płynny, bibuła go wchłonie a plama pozostanie już tylko historią.

Suszarka do włosów będzie również pomocna przy usuwaniu plam z mebli z „surowego” drewna. Usunie ona plamy po gorących mimowolnie zostawionych naczyniach. Tutaj z pomocą może też przyjść zwykła pianka do golenia.

Jeżeli na dywanie zauważymy nieestetyczne zagniecenia z pomocą przyjdzie również suszarka. Zagniecenia takie przeważnie powstają w dywanach wykonanych ze sztucznych tworzyw. Gorący strumień powietrza kierujemy na zagnieceni i czekamy, aż dobrze się nagrzeje. Następnie lekko naciągamy i na zagnieceniu stawiamy ciężki przedmiot. Obciążenie powinno zniwelować zagniecenie.

W mieszkaniu jest wiele miejsc, w których gromadzi się mnóstwo kurzu np. grzejnik. Ponieważ suszarka do włosów nie działa jak odkurzacz należy pod grzejnik położyć wilgotną szmatkę . W ten sposób unikniemy wirowania kurzu w powietrzu.

Suszarka może przyjść nam z pomocą przy rozmrażaniu lodówki. Urządzenie kierujemy w miejsca gdzie znajduje się lód. Trzeba tylko pamiętać,że części plastikowe nie mogą być długo nagrzewane. Suszarka też nie powinna mieć kontaktu z topniejącą wodą, ponieważ istnieje ryzyko porażenia prądem.

Jak pozbyć się etykiet np ze szkła? Oczywiście za pomocą suszarki.Większość etykiet mocowanych jest za pomocą kleju termotopliwego  a to oznacza,że pod wpływem ciepłego powietrza uda się nam je z łatwością usunąć.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: